PaneleElewacyjne.pl

     Przybliżymy Państwu pewne informacje o panelach elewacyjnych. Wiele osób zastanawia się czy jest to dobre rozwiązanie. Czy są wytrzymałe? Jakie są koszty założenia? Jak je montować?

Dzisiaj odpowiemy na najczęściej zadawane pytania. Mamy nadzieję, że rozwiejemy wszelkie wątpliwości. 

Na początku zastanówmy się, czym są panele elewacyjne? 

Panele akrylowe to imitacja rustykalnej deski drewnianej. Świetnie odzwierciedlają zarówno strukturę, jak i kolor, kształt i nie zmieniają swojego wyglądu, jak również nie wymagają konserwacji.

Panele wykonane są z wysokiej jakości surowca – żywicy akrylowej, które są uzbrojone siatką z włókna szklanego.

Panele akrylowe są odporne na działanie warunków atmosferycznych oraz są mrozoodporne, dzięki czemu można je długo eksploatować.

Mamy Państwu do zaoferowania kolory takie jak: teak, sosna, mahoń, kasztan, oliwka, złoty dąb, dąb, biały, szary, antracyt, winchester i drewno beta.

Firma DrewVip oferuje panele elewacyjne o bardzo wysokiej jakości, jak i odporności UV. Jednak podczas samego montażu paneli należy nie pracować na dużym nasłonecznieniu oraz przy silnym wietrze. 

Choć panele są łatwe w montażu, zajmuje to jednak trochę czasu, jeśli chcemy położyć je z dokładnością. Wiąże się to z odpowiednim przygotowaniem podłoża poprzez oczyszczenie, osuszenie i pozbycie się grudek lub pozostałości innych materiałów, które mogą uszkodzić panele. Dział sprzedaży oferuje panele w różnych rozmiarach, które odwzorowują drzewo w jakości 3D. Produkty są mrozoodporne, odporne na warunki atmosferyczne, przez co są samoczyszczące. Należy podkreślić, że panele można stosować wewnątrz jak i na zewnątrz. 

 Jak widać, panele elewacyjne są bardzo dobrym rozwiązaniem na aranżację swojego otoczenia. W sklepie internetowym znajdą Państwo ten oto produkt w atrakcyjnych cenach, a w załączonych plikach dostępna jest również karta produktu. W niej można znaleźć wszystkie informacje na temat montażu. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod telefonem jak i na portalach społecznościowych. 

Zachęcamy do zakupu i zapoznania się z bogatą ofertą produktów.

                                                              Zespół firmy DrewVip