PaneleElewacyjne.pl

Wielu Klientów kieruje do nas pytania, w jakich miejscach można kłaść deskę elewacyjną elastyczną? Często podają również konkretne nazwy pomieszczeń i czy tam można je zamontować?

Tak jak głosi nasza maksyma „Wyobraźnia nie zna granic”, więc zachęcamy do samodzielnego wykorzystywania różnych miejsc na zamontowanie paneli elewacyjnych.

We wcześniejszych postach wspominaliśmy wielokrotnie, że panele idealnie sprawdzają się jako elewacja całego budynku mieszkalnego.

Warto zauważyć, że deska doskonale sprawdza się jako element dekoracyjny wykończenia drzwi wejściowych, okien, ścian tarasowych.

Nasi klienci chwalą sobie zastosowanie deski ze względu na odporność atmosferyczną oraz jej samodzielne oczyszczanie się np.: podczas opadów deszczu. Deski te nie wymagają również impregnacji jak naturalne drewno, zyskując w oczach najbardziej wymagających Klientów.

Pojawią się sygnały, że Państwo zaczęli coraz chętniej wykorzystywać deskę do aranżacji wnętrz swoich mieszkań i domów. Często w propozycjach instalacyjnych można ją zaobserwować na ścianie w kuchni – w okolicach blatów roboczych i zlewów.

Klienci ozdabiają tym również swoje ogniska domowe, czyli kominki. Pytania o zastosowanie pojawiają się  również  w przypadku montowania betonu architektonicznego elastycznego. Odpowiadamy zainteresowanym, że wszystko zależy od tego, czy kominek nie nagrzewa się zbyt mocno na zewnątrz.

Zauważamy, że oba te produkty znajdują swoje zastosowanie również w łazienkach. Jest to  ciekawe rozwiązanie, gdy dobrane elementy współgrają ze sobą i nadają temu pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Nie posiadając poręczy na klatce schodowej, ścianę można także wyłożyć panelami, które zabezpieczą ścianę przed rękami zwłaszcza małych pociech.

Nasz produkt dopasuje się do każdego wnętrza i znajdzie swoje zastosowanie zgodnie z potrzebami i wizją najbardziej wymagających Klientów.

 

Zespół paneleelewacyjne.pl


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *