PaneleElewacyjne.pl

Wielu Klientów kieruje do nas pytania, w jakich miejscach można kłaść beton elastyczny architektoniczny? Często zapytują o zastosowanie  go w konkretnych pomieszczeniach mieszkalnych, choćby w łazienkach, czy na klatkach schodowych lub kuchni.

Tak więc odpowiadamy z całym przekonaniem,  że nasz produkt, czyli beton architektoniczny idealnie sprawdza się jako dekoracja powierzchni mieszkalnej.

Nasi klienci chwalą  jego zastosowanie za wysoką jakość produktu, a  także komponowanie się z różnymi elementami stanowiącymi  nowoczesne trendy w architekturze wnętrz. Beton architektoniczny wpasuje się choćby w bardzo dziś popularne wnętrza w stylu  industrialnym. Zatem dobór właściwych materiałów do stylu pomieszczeń powinien opierać się przede wszystkim na zasadzie współgrania.  Pamiętać warto także o niedużych powierzchniach mieszkalnych, które łączą  kilka pomieszczeń w jedno. Wówczas używając betonu architektonicznego można stworzyć przyjemną przestrzeń, której wspólnym elementem będzie szarość  lub wybrany kolor betonu.

Nasz produkt wpasowuje się doskonale w styl rustykalny, gdzie w połączeniu z surowymi materiałami, naturalnymi tekstyliami, akcentami retro i stonowaną paletą kolorów tworzą jeden z bardzo popularnych dziś trendów w architekturze wnętrz.

Z uwagi na trwałość, wygląd oraz łatwość w utrzymaniu w czystości beton architektoniczny stanowi doskonały element dekoracyjny klatek schodowych i korytarzy, a także przestrzeni między szafkami zainstalowanymi w kuchni, głównie pod okapem.

Klienci ozdabiają tym również swoje ogniska domowe, czyli kominki, oczywiście pod warunkiem, że nie nagrzewa się on nadmiernie na zewnątrz.

Oba  produkty, czyli beton architektoniczny i panel elastyczny znajdują swoje zastosowanie również w łazienkach. Jest to  ciekawe rozwiązanie, gdy dobrane elementy współgrają ze sobą i nadają temu pomieszczeniu wyjątkowy charakter.

Nasz produkt dopasuje się do każdego wnętrza i znajdzie swoje zastosowanie zgodnie z potrzebami i wizją najbardziej wymagających Klientów.

Zespół                                                                                                                                    paneleelewacyjne.pl

 

 


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *