PaneleElewacyjne.pl

Otoczenie naszych domów robi się coraz piękniejsze ze względu na różnorodność i ogólnodostępność ciekawych rozwiązań oraz aranżacji. Tym bardziej należy zadbać o nawierzchnię podjazdu do garażu, która jest istotnym elementem, wymagającym praktycznych i niezawodnych zastosowań.

Kostka podjazdowa firmy Paneleelewacyjne.pl to trwałe rozwiązanie, którego można użyć w formie funkcjonalnej powierzchni nie tylko na podjeździe, ale również  jako ścieżki ogrodowej, a także  tarasu przydomowego.

Planując powierzchnię otoczenia, należy wziąć pod uwagę natężenie ruchu, jakie  będzie  na nią oddziaływać i wówczas okaże się, że kostka podjazdowa jest doskonałym rozwiązaniem ze względu na trwałość i odporność na uszkodzenia.

Zapewniamy  wytrzymałość produktu na obciążenie, gdyż  grubość kostki wynosi od 5 cm do 6 cm. Warto więc zdecydować się na zakup kostki podjazdową z drewna betonowego, która cieszy się coraz większą popularnością.

Przy wstępnym planowaniu zapotrzebowania na kostkę podjazdową warto wziąć pod uwagę również nasze inne produkty, mogące służyć jako element wykończeniowy. Polecamy do tego palisady leżące, które nadają się również na rabaty, kwietniki i krawężniki.

Warto zwrócić uwagę, aby wszystkie elementy komponowały z całym otoczeniem domu. Nasza firma stworzyła więc trzy warianty kolorystyczne do wyboru:

  • Kość słoniowa,
  • Brąz.
  • Antracyt

Zmień swoje otoczenie i dokonaj zakupu w naszym sklepie internetowym!

Życzymy udanych zakupów

Firma Paneleelewacyjne.pl

Zdjęcia  aranżacji kostki podjazdowej: