PaneleElewacyjne.pl

Różnica pomiędzy deską modern a deską rustykalną odnosi się przede wszystkim do faktu, że deska modern jest gładka i nie posiada zagłębień uwidocznionych tak wyraźnie na desce rustykalnej.

Deska z betonu modern, podobnie do deski rustykalnej betonowej, jest bardzo trwała, oryginalna i  nowoczesna.  Znajduje swoje zastosowanie w niebanalnych aranżacjach ogrodowych, tarasowych i przydomowych. Idealnie komponuje się z roślinnością w postaci ścieżek, chodników, a także powierzchni  pod meble ogrodowe.

Betonowe drewno zachowuje swój  niepowtarzalny  charakter i kolor o wiele dłużej niż naturalne drewno. Deska jest odporna na działanie wszelkich warunków atmosferycznych. Nasze produkty są starannie odlewane w formach, a następnie ręcznie dopracowywane, malowane lazurą oraz impregnowane.

W ofercie dostępne są deski o różnych wymiarach: 120 cm, 80 cm, 60 cm, 30 cm i 15 cm.

Polecane przez nas  jest mieszanie dostępnych modułów w celu uzyskania bardzo atrakcyjnych wzorów.

Bardzo często zapytujecie Państwo o cechy naszej deski. Zapewniamy więc, że jest to produkt o wysokiej jakości, a dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji oraz staranności o detale, deska jest odporna na działanie warunków atmosferycznych, tym samym jest bardzo trwała.

Polecamy zatem dokonanie zakupu, by zaskoczyć bliskich oraz znajomych nowoczesnymi rozwiązaniami w kompozycjach ogrodowych, na tarasie i w najbliższym otoczeniu.

Zespół Paneleelewacyjne.pl