PaneleElewacyjne.pl

Donice betonowe do samodzielnego wybarwiania
(na zdjęciach wybarwione elementy)

Drogie Klientki! Tak, Klientki !
Jeśli stojąc w oknie Waszych domów, zastanawiacie się, jak zagospodarować ogród z nadchodzącą wiosną, gdzie i w czym posadzić kwiaty, zioła i rośliny ogrodowe, to nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do Was! Jeśli do tego dbacie o środowisko naturalne i unikacie tworzyw sztucznych w swoim otoczeniu, to produkty naszej firmy są najlepszym wyborem!
Oferujemy bowiem niepowtarzalne donice betonowe, będące połączeniem prostoty, elegancji, gustu i trwałości. Brak podatności na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć czy promienie słoneczne bez wątpienia  wyróżnia nasze produkty spośród innych, często wykonanych z materiałów nieprzyjaznych środowisku.
Wytwarzane przez nas donice przetrwają w ogrodach, na tarasach przez wiele lat, będąc czystymi i trwałymi.
Estetyka wykonania, kolorystyka i imitacja drewna sprawią, że produkt ten może stać się doskonałym elementem aranżacji modernistycznych oraz retro Waszego najbliższego otoczenia.
Dodatkowa możliwość łączenia modułów o różnym kolorze pozwoli Waszej wyobraźni i działaniu na dokonywanie zmian w zależności od pomysłów, jakie zapragniecie urzeczywistnić, gdyż oferowane przez nas donice mogą być wykorzystywane jako pojedynczy element dekoracji, jak również część zestawu.
Oferta dotyczy donicy do samodzielnego malowania w wybranym przez Państwa kolorze lazury!!!

Galeria (na zdjęciach wybarwione elementy)

Formularz kontaktowy

Złóż zamówienie lub zadaj pytanie!