PaneleElewacyjne.pl

Donice betonowe do samodzielnego wybarwiania
(na zdjęciach wybarwione elementy)

Drogie Klientki! Tak, Klientki !
Jeśli stojąc w oknie Waszych domów, zastanawiacie się, jak zagospodarować ogród z nadchodzącą wiosną, gdzie i w czym posadzić kwiaty, zioła i rośliny ogrodowe, to nasza oferta jest skierowana przede wszystkim do Was! Jeśli do tego dbacie o środowisko naturalne i unikacie tworzyw sztucznych w swoim otoczeniu, to produkty naszej firmy są najlepszym wyborem!
Oferujemy bowiem niepowtarzalne donice betonowe, będące połączeniem prostoty, elegancji, gustu i trwałości. Brak podatności na zmienne warunki atmosferyczne, wilgoć czy promienie słoneczne bez wątpienia  wyróżnia nasze produkty spośród innych, często wykonanych z materiałów nieprzyjaznych środowisku.
Wytwarzane przez nas donice przetrwają w ogrodach, na tarasach przez wiele lat, będąc czystymi i trwałymi.
Estetyka wykonania, kolorystyka i imitacja drewna sprawią, że produkt ten może stać się doskonałym elementem aranżacji modernistycznych oraz retro Waszego najbliższego otoczenia.
Dodatkowa możliwość łączenia modułów o różnym kolorze pozwoli Waszej wyobraźni i działaniu na dokonywanie zmian w zależności od pomysłów, jakie zapragniecie urzeczywistnić, gdyż oferowane przez nas donice mogą być wykorzystywane jako pojedynczy element dekoracji, jak również część zestawu.

Galeria (na zdjęciach wybarwione elementy)

Formularz kontaktowy

Złóż zamówienie lub zadaj pytanie!

    Ta strona korzysta z zabezpieczenia reCAPTCHA.
    Prywatność - Warunki.