PaneleElewacyjne.pl

Z myślą o naszych Klientach firma Paneleelewacyjne.pl stworzyła deskę elewacyjną do samodzielnego barwienia.

Drewno betonowe ma zasadniczą przewagę nad tym naturalnym, gdyż jest o wiele trwalsze i rzec można – długowieczne.  Dzięki odpowiedniej strukturze oraz impregnowaniu w końcowym etapie produkcji, deski betonowe stają się wytrzymałe i odporne na działanie warunków atmosferycznych.

Produkt ten jest wytwarzany w sylikonowych formach, zalewanych masą betonową. Zabieg ten pozwala na zachowanie jak najdłuższego efektu imitacji naturalnej deski.

Deska z betonu jest bardzo trwała, oryginalna i nowoczesna.  Znajduje swoje zastosowanie w niebanalnych aranżacjach ogrodowych, tarasowych i przydomowych. Idealnie komponuje się z roślinnością, stanowiąc idealny materiał na ścieżki, chodniki, a także powierzchnie  pod meble ogrodowe.

W końcowym etapie montażu Klient samodzielnie maluje drewno odpowiednio dobraną lazurą, dzięki czemu zabezpiecza je przed czynnikami zewnętrznymi oraz daje możliwość odżywiania koloru.

W tej właśnie chwili pojawia się pytanie, czy Klient samodzielnie potrafi dokonać montażu oraz wszystkich czynności wcześniej opisanych?

Odpowiadamy, że oczywiście!!!

Klient otrzymuje od nas deskę drewna betonowego oraz lazurę w wybranym kolorze, instrukcję montażu i jest w stanie dokonać go we własnym zakresie, co z pewnością da mu ogromne poczucie satysfakcji z samodzielnie wykonanej pracy.

Instrukcja montażu deski betonowej do samodzielnego barwienia:

Przed przystąpieniem do montażu należy najpierw pomalować elementy. Ważne, aby otrzymaną lazurę wymieszać. Nakładamy ją pędzlem malarskim zgodnie z ułożeniem słojów, a następnie przesuwamy pędzlem od góry do dołu deski (zachowując zgodność ułożenia słojów), aby powierzchnia była jednolita i bez smug.

Po około 2 dniach (czas na wyschnięcie lazury) przystępujemy do montażu drewna betonowego samodzielnie pomalowanego przez Klienta.

Montaż:

  • Odpowiednie przygotowanie gruntu.
  • Nie należy dokonywać montażu drewna bezpośrednio na trawie oraz terenie podmokłym.
  • Przed rozpoczęciem prac montażowych należy zdjąć warstwę wierzchnią ziemi, a następnie przygotować podbudowę z użyciem żwiru lub kruszyw.
  • Podłoże należy zagęścić przy pomocy płyty wibracyjnej lub innego urządzenia służącego do tego celu.
  • W zależności od rodzaju gruntu nośna powinna wynosić, co najmniej 10 cm – 30 cm.
  • W następnym etapie pokrywa się powierzchnię mieszanką piaskowo-cementową, która powinna wynosić najmniej 3 cm.
  • Na tak przygotowany teren układamy deski betonowe.
  • Odległości pomiędzy poszczególnymi płytami uszczelniamy piaskiem.

Drodzy Klienci, mamy nadzieję, że przedstawione przez nas informacje ułatwią montaż deski betonowej, jak również zachęcą do zapoznania się z nową ofertą produktów przeznaczonych do samodzielnego barwienia.

Życzymy udanych zakupów

Zespół Paneleelewacyjne.pl

Zdjęcia powyżej przestawiają końcowe etapy montażu drewna do samodzielnego malowania.


0 Komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *